SEYAHAT EDEN ÇALIŞANLAR İÇİN YÜKÜMLÜLÜKLER, İŞLETMENİ KORU

Çalışanlarınız sizin sorumluluğunuz altındadır bu yüzden yolcu yükümlülükleri kurumsal yönetilen seyahat programınızın önceliği olmalıdır. Bir kriz durumu oluşmadan güvenlikleri, emniyetleri ve sağlık gereksinimleri için plan oluşturmadığınız taktirde mali yansımalar yüksek olacaktır. Daha da önemlisi iş amaçlı seyahat edenler üzerindeki etkisi önem teşkil edecektir.

Gezenthi Kurumsal, iş seyahatinde ilişkili maliyetleri azaltmak için yasal ve etik yükümlülüklerinizi yerine getirmenize yardımcı olur. Seyahat riski yönetimi, tıbbi yardım ve güvenlik hizmetleri, çeşitli olayların maliyetli durumlara yükselmesini önlemenize yardımcı olabilir.

TAHMİN VE PLAN
Önümüzde ne olabileceğini tahmin ederek daha iyi iş seyahati desteği sağlayın. E-posta önerileri, seyahat tehditlerini ve bilinen olayları tanımlamanıza, değerlendirmenize ve izlemenize yardımcı olarak hayati hedef istihbarat bilgileri sağlar.

SEYAHAT TAKİP
Acil bir durumda, çalışanlarınızın nerede olduğunu hemen ögrenmeniz gerekir. Gezenthi Kurumsal’in tescilli iş zekası ve raporlama aracı sayesinde, seyahat eden çalışanlarınızın coğrafi konumunu bilet öncesi veya sonrası düzeyinde görüntüleyebilirsiniz. Traveler izleme raporları, business traveller desteği sağlamanız gerekip gerekmediğini ve varsa, nerede olduğunu bilmenize yardımcı olur.

ÇALIŞANLARIN STRESİNİ AZALTIN
Gezgin portalımızdaki seyahat programı tabanlı güvenlik ve tıbbi uyarılar, çalışanlarınızın beklenmedik durumlarla başa çıkmalarına ve seyahatleri hakkında bilinçli, proaktif kararlar almalarına yardımcı olur. Çalışanları yolculukla ilgili bilgilerle güçlendirmek, seyahat aksamalarının etkisini azaltabilir, bu da streslerini azaltmaya ve gezgin bakımını geliştirmeye yardımcı olur.

ZİHİN BARIŞINI 7/24 ALIN
Gezenthi Kurumsal, çalışanlarınızına daha fazla gönül rahatlığı sağlamak için dünya çapındaki önemli olayları 7/24 izler ve değerlendirir. Ciddi bir olay da müşterilerimizin iş seyahatini ilgilendiren veya etkilediğinde, hızlı tepki vermenize ve etkilenen iş seyahatlerini desteklemenize yardımcı olmak için kriz iletişim protokolümüzü etkinleştiririz.

DAHA AZ RİSK
Gezenthi Kurumsal, size özel ihtiyaçlarınızı karşılayan ve aşağıdakiler gibi hizmetleri içerebilecek erişim sağlar:


  • Seyahat risk yönetimi
  • Tıbbi
  • Güvenlik yardımı
  • Bilgi ve analiz
  • Acil müdahale
  • Önleyici programlar
  • 7/24 yolcu yardımı