Hakkımızda


2000 senesinde başladığımız, turizm serüvenine 2013 senesinde “GEZENTHI” olarak devam etmeye karar vererek 13 yıllık turizm deneyimimizi siz değerli misafirlerimize daha kaliteli, güvenilir ve özenli bir gezi anlayışıyla ulaştırmak için bir İzmir markası olarak heyecanla yola çıktık.

Kalite, güven ve makul fiyattan ödün vermeden çok gezenleri daha önce keşfetmedikleri yerleri keşfetmeye, gezmeyenleri de bizimle birlikte “GEZENTHI” olmaya davet ediyoruz.

Yabancı misafirlerimize renkli programlarla ülkemizi anlatırken, Anadolu’nun baş döndüren tarihini ve kültürünü tanıtabilmek, onları misafirperverlikle ağırlayabilmek en büyük arzularımızdan bir tanesi.

Yerli misafirlerimize yabancı ülkeleri ziyaret etmek isteyen seyahatleri boyunca en kaliteli hizmeti sunarak bulundukları ülkedeki kültürleri keşfetmelerini, keyifli ve kaliteli vakit geçirmelerini sağlamak en büyük arzularımızdan bir diğeri.

Tüm gelişmiş ülkelerde turizm ve gezi olayı günümüzde artık bir gereksinim haline gelmiştir.

Son yıllarda büyük çapta faaliyet gösteren sanayi ve ticari kuruluşlar bu konunun bilincine varmışlar ve kuruluşlarına artı değer kazandıran personelini, satış temsilcilerini, müşterileri olan bayilerini kendilerine içinde bulundukları yoğun tempolu çalışma düzeninin yarattığı stres olgusunu bir nebze azaltmak amacıyla seyahat programları ile ödüllendirme yolu tercih etmeye ağırlık vermektedirler.

Kuruluşunuzun bu yönde bir tercihi için sizlere sayısız teklifler sunulabilinir, fakat bu tür bir organizasyon için güvenli, dürüst ve ciddi bir acente seçmek sizleri bu seyahat sırasında beklenmeyen sıkıntı ve kötü sürprizlerden kurtaracaktır.

Sizlere yurtiçi ve yurtdışı gezi, toplantı, okul gezileri, havaalanı servisi, feribot biletleri, vize takibi, promosyon yurt içi yurt dışı uçak biletleri, gemi turları, umre gezisi, gibi hizmetlerimiz konusunda size yardımcı olmaya talibiz.

Yurtdışı turlarımız için buna ilaveten ayrıca uçak şirketleri ve otellerle olan ilişkilerimiz ve de en önemlisi vize işlemleri açısından turlara katılmak için mümkün olduğu kadar erken başvuruda bulunmak sizlere daha kolay ve kaliteli hizmet sunabilmemiz açısından çok özel bir önem taşımaktadır.


SaygılarımızlaİLETİŞİM

info@gezenthi.com
0232 279 1779
Şair Eşref Bulvarı No:57
    D.2 Alsancak/Izmir
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.